Pripravujeme pre Vás - Soulart - Marcela

MÁJ / KVĚTEN 2018


!!! TANEC VLČICE !!!

CENTRUM LOVINKA - SLOVENSKO

11. - 13. 05. 2018

Keď sa vlčia sila dotkne TVOJEJ DUŠE, objavíš mnohé oblasti svojho života, svojho vnímania, ktoré predtým driemali nepovšimnuté.

Poď ich nájsť  a roztancovať s vôňou rozkvitajúcej Sily

vlcicalovinka

VIAC INFORMÁCIÍ O SEMINÁRI: 


Tanec Vlčice nám otvára ohromnú, dobrodružnú cestu do SVOJHO VNÚTRA. Tam kde môžeme slobodne prežiť citlivosť, načúvanie, jasnosť odkazov, a schopnosť veriť svojej intuícií.

Spoznáme jej túžby, pohyby a silu tak mocne a pravdivo a budeme počúvať a spoznávať kam nás vedie a čo nám v danom okamihu života naša Vlčica chce ukázať a naučiť nás.

Tanec, ŽIVÁ HUDBA speváčky ENIESY, príroda a výtvarná maľba nás budú neustále sprevádzať svojou jasnou rukou umenia, ktoré má silu priviesť ťa späť tam odkiaľ si vlastne nikdy neodišla, k sebe.

Seminár zahŕňa sprevádzanie intuitívnym TANCOM a MAĽBOU, živý koncert ENIESY a sprevádzanie živou hudbou počas semináru, ubytovanie a vynikajúcu zdravú a živú stravu od DOBROMILKY.

KEDY: 11.-13.05.2018

KDE: CENTRUM LOVINKA  - Centrum Lovinka, 98522 Cinobaňa 350, http://lovinka.sk/kontakt/

REZERVÁCIE: marcela@soulart.sk , alebo www.soulart.sk/Pripravujeme-pre-Vas

CENA: 140 euro na osobu. Ženy, ktoré absolvovali niektorý zo seminárov Tanec Vlčice alebo Tanec San Sha, majú zľavu 15% z ceny. V cene je zahrnuté: lektorné, ubytovanie, zdravá strava, materiál potrebný k tvorbe a maľbe. 

********************************************************************************************************

AKO BUDEME TANCOVAŤ:

Tancom vzniká príležitosť prejaviť sa autenticky vo svojej pravej podstate a oslobodiť svoju „divokú vlčicu“. V pohybe a tanci skúsime citlivo vnímať, čo telo potrebuje a vyjadrime to.

Najskôr pôjdeme cestou uvoľnenia tela a naladenia sa na prácu s ním pomocou dychu, meditácie, či imaginácie. Začneme prepojením základných tvorivých síl v sebe, ukotvením sa v Zemi a otvoreniu sa Nebu. Čakajú nás prípravné techniky a témy, ktoré sa spájajú s vnímaním divokosti v nás.

Naučíme sa vnímať prepojenie chodidiel a srdca, aby sme si obnovili túto cestu, uvedomili si, kam nás nohy vedú a či svoju cestu srdcom vnímame...na pomoc zavoláme aj svoju vnútornú tanečnicu, ktorá nás volá a vedie k Životu. Dovolíme si prežiť Tanec Duše, ktorý vedie k prepojeniu Psyché a Tela.

Prejdeme tancom 5 rytmov, meditačným tancom na tému „Strom Života“ imaginatívnym tancom „3 úrovní života" (Tanec na Zemi, ktorý sa spája s obdobím novorodeneckého veku, Tanec medzi Nebom a Zemou, alebo obdobie dôležitých zmien a zvratov v živote a Tanec Toho Kto Som, precítenie toho aké je to byť sama za seba, na vlastných nohách)

Vyústime do Tanca, ktorý nazývam Cesta za Vlčicou, za vnútornou silou a vedením. Prežijeme tanečno-imaginatívnu meditáciu pre uchopenie a rozpoznanie vlastnej životnej sily, jej ukotvenie v tele a nájdenie cesty realizácie v dennom živote.

Všetky zážitky a procesy nachádzania nových ciest a zákutí svojej duše môžete zachytiť v art-terapeutickej maľbe. Bude to pre vás akýsi „kľúč“ ktorý vám vždy keď budete potrebovať pripomenie cestu k vášmu vlastnému zdroju. Čaká nás teda veľa tanca, práce s predstavivosťou, dychom, intuitívnou maľbou, a tiež zdieľanie v bezpečnom kruhu žien.

Celé toto sa udeje v prekrásnom prostredí centra Lovinka pod dohľadom mocných dubov, ktoré budú nápomocné k vytvoreniu tej správnej tvorivej atmosféry.

*******************************************************************************************************

O lektorke:

Marcela Berith:  - Je zakladateľkou a dušou projektu Soulart www.soulart.sk. Venuje sa arteterapii a pohybovo-tanečnej terapii. Je sprievodkyňou Intuitívnym Tancom (Tanec Vlčice, Intuitívny tanec Divokej Ženy, Tanec LUNY). Ukazuje ľuďom na ceste za svojou pravou podstatou kde sídli ich sila a ako s ňou môžu obnoviť potrebné spojenie. Cesta Vlčice čiže život v pravde a zo srdca je cestou jej života, ktorú sprostredkováva na svojich seminároch a workshopoch. Tiež pracuje individuálne a vedie ženy k porozumeniu odkazov ich vlastnej duše pomocou maľby a tanca. Je tiež spoluzakladateľkou projektu Stvořeno pro Život www.stvorenoporzivot.com, ktorý sa venuje návrhu a stavbe domov, ktoré podporujú tvorivý život svojich majiteľov.


!!! TANEC PRE DUŠU ŽENY TRENČÍN !!!

YOGA SHALA - Osloboditeľov 667/1, TRENČÍN

Keď duša tancuje a dotýka sa zeme a neba, vtedy plnosť života dotýka sa teba.

Pravideľne sa ponoriť do svojho vnútra a nachádzať poklad v sebe, cesta k prepojeniu tela, vedomia a duše.

VIAC INFORMÁCIÍ O KURZE:


Ponoriť sa každý týždeň do ladného, ozdravného, prirodzeného a ženského tanca. Prežiť spojenie so svojim telom pomocou tanca orientálneho, afrického, rómskeho a techník pohybovej a tanečnej medicíny. Tieto stretnutia nám pomôžu spojiť sa so svojou divokosťou, ohňom v srdci a volaním slobodnej duše v nás.


Užiť si to čo esencia každého tanca môže žene sprostredkovať:

- uvoľnenie

- vnútornú rovnováhu

- posilnenie svalov lona,

- zdravie chrbtice,

- tonizáciu celého tela

- cestu k svojej vlastnej ladnosti a spôsob ako cez tanec vyjadriť samú seba

- nakoniec aj dobrú náladu a novú silu do každodenného života


A svoje vnemy a zážitky môžeš zdieľať v kruhu tancujúcich žien.

Kedy: od 9. mája 2018 ďalších 8 stried vždy od 18:30 do 20:30

Kde: YOGA SHALA, Osloboditeľov 667/1, 91101 Trencin, Slovakia

Cena: 80 € moznost zaplatit na dve splatky.

Rezervácie na marcela@soulart.sk, alebo volaj na 0905 937 735

Kurzom sprevádza lektorka Marcela Berith http://www.soulart.sk/O-nas


!!! ENIESA - KONCERT V TRENČÍNE !!!

Čarovala víla ENIESA so strunami, navarila lektvar HUDBY PRENÁDHERNÝ. Vzala nástroj, nelenila, vybrala sa do TRENČÍNA. Ty máš chuť ho ochutnať? Tak neváhaj si LÍSTOK VOPRED objednať. Napíš sem hneď Marcele: marcela@soulart.sk a príď na koncert vesele ;-)

My na teba veľmi tešiť budeme!

KDE: Kaviareň a čajovňa DÉJÁ VU, Matúšova 57, Trenčín

KEDY: 25. mája 2018 od 19:00

CENA: 5 € V PREDPREDAJI, 6 € PRI KÚPE NA MIESTE