Pripravujeme pre Vás - Soulart - Marcela

!!! TANEC PRE DUŠU ŽENY KOŠICE  !!!

2.3.2019

DOBRÁ ČAJOVŇA - Mäsiarska 42, KOŠICE 

Keď duša tancuje a dotýka sa zeme a neba, vtedy plnosť života dotýka sa teba.

Ponoriť sa do svojho vnútra a nachádzať poklad v sebe, cesta k prepojeniu tela, vedomia a duše.

VIAC INFORMÁCIÍ O KURZE:


TANEC PRE DUŠU ŽENY

Pozývam vás do ladného, ozdravného, prirodzeného a ženského tanca.

Prežijeme spojenie so svojim telom a dušou pomocou tanečných techník z rôznych oblastí sveta a štýlov tanca od orientálneho, rómskeho, afrického a scénického až po tanečnú a pohybovú medicínu. No najsilnejším vodítkom vo vnútornej krajinám nám stále ostane naše vlastné vedenie.

Toto stretnutie nám pomôže spojiť sa so svojou divokosťou, ohňom v srdci a volaním slobodnej duše v nás.

KDE: DOBRÁ ČAJOVŇA, Mäsiarska 42, KOŠICE

KEDY: 2.3.2019 od 09:00 do 15:00

CENA: 45  € - v cene je zahrnuté lektorné a chutný OBED z dielne milých ľudkov z Dobrej Čajovne

PRIHLASOVANIE: marcela@soulart.sk,

tel: 0905 937 735

VIAC INFO O SEMINÁRI:

Tanec pre Dušu Ženy je vedený vlastnou intuíciou, telom, vedomím a emóciami. Tento seminár je priestor pre vnímanie seba a vecí v sebe uchovaných. Môžete nazrieť do svojej duše (podvedomia), jej tajných komnát a zbadať poklady v nich ukryté.

Tanec pre Dušu Ženy je cesta, na ktorej stretnete jedine seba a svoje autentické prejavy. Povedie vás vaše telo, emócie, vnútorná múdrosť, hudba a veľmi jemné nasmerovanie Marcely Berith.

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ:

Doobeda:

- Prebudenie a uvoľnenie tela

- Prepojenie vedomia s telom

- Načúvanie potrebám tela, vedomia a podvedomia i našej duše

Poobede:

- Rozihranie odvahy = ohňa vnútorného potenciálu

- Priestor pre poznanie ako v tele prebudené a poznané preniesť do reality

- Pohybom v tanci uložíme do tela a svojho vedomia spoznané túžby našej duše


ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ:

Že si užijete všetko, čo esencia každého tanca môže žene sprostredkovať:

- uvoľnenie

- vnútornú rovnováhu

- Nové poznanie

- Návrat života do žíl

- Energiu tvorenia

- cestu k svojej vlastnej ladnosti a spôsob ako cez tanec vyjadriť samú seba

- Otvorenie alebo zosilnenie vnímania samej seba a svojich potrieb

- Emócie, ktoré povedú k prebudeniu toho potrebného vo vás

- Priestor pre spoznanie a následné zhmotnenie túžob, ktoré sú vo vás

- nakoniec aj dobrú náladu a novú silu do každodenného života

To všetko a ďalší bonus, môcť zdieľať svoje vnemy a zážitky v kruhu tancujúcich žien.

ČO NEOČAKÁVAJTE, ŽE SPRAVÍ LEKTORKA:

- vylieči akékoľvek psychické problémy

- odstráni vzorce a programy z vášho vedomia

- vytvorí nejaký mystický zážitok alebo zážitok mimo rámec vášho vnímania a vedomia

tiež nečakajte:

- únik od reality

- že všetko, čo zažijete a pocítite bude LEN krásne a pozitívne

- teoretické prednášky


ČO SI ZOBRAŤ SO SEBOU:

- oblečenie v ktorom sa cítite dobre, pohodlne, doslova vo vlastnej koži, fľašu

- uzatvárateľnú s vodou,

- čokoľvek čo vás spája s túžbou vašej duše


Rezervácie na marcela@soulart.sk, alebo volaj na 0905 937 735

Kurzom sprevádza lektorka Marcela Berith http://www.soulart.sk/O-nas


!!! TANEC NA HRANICI ODVAHY !!!

22. - 24.03.2019

Pluhová 42, Bratislava

Zatancujme si NA HRANICI ODVAHY dotýkajúc sa vlastnej sily. Odvážny projekt s Marek Bohunicky sa zrodil v entuziazme a naladení preskúmať s vami krásy tušené aj tie zatiaľ nepoznané.

TANEC NA HRANICI ODVAHY

Pozývame vás spojiť sa so svojou Silou a Odvahou cez zväčšovanie odvahy pravdivo sa prejaviť. V tanci, zdieľaní, hrách vo dvojiciach a skupine. Pozývame vás spraviť pár ďalších krokov k sebe samým. Od hlavy k srdcu, od srdcu k panve. Od kostí k svalom, od svalov ku koži. Od známeho k neznámemu. Od mysleného k cítenému.

Hlavným ťažiskom tohoto workshopu je spoznanie svojho vnútorného tanca a piesne, ktorú sa spolu snažia prejaviť hlava, srdce a panva. Každého/ej tanec je iný, individuálny. Potrebujeme byť Odvážny ak sa chceme prejaviť celý, ak chceme žiť svoj život plne a radostne. A každému/ej z nás sa objavuje určitá hranica, koľko zo seba sme ochotný cítiť, ponúknuť a i prijať od druhých v našich vzťahoch. Dôvodom bývajú rôzne pocity hanblivosti a neistoty.

Akýkoľvek pocit ktorý cítime nami hýbe. Formuje naše telo a to ako sa vzťahujeme k sebe a svetu. A intimita vzniká vždy na hranici známeho a neznámeho, kde sa „varí“. A toto varenie sa je akýmsi tancom a piesňou ktorú nevedome spievame. A ak si to dovolíme, vedie nás k väčšej celistvosti, jasnosti a radosti.

Cez prijatie pohybu ktorý je v nás, spoznávať svoje hlboké časti, nevedomé pocity a motivácie. V nich je skrytá sila, energia a motivácia pre radostný Život. Je to Cesta Duše v Tele, ktorá vzniká krok za krokom.

Tanec ako most, spôsob ako prepojiť svoju dušu s telom, vnímať pri tom pocity a emócie, slová, ktoré prichádzajú a vnemy na tele. Tanec spojený s dychom života, všade tam kde je dych je pohyb, tam kde je pohyb je život. Život v tele, tanec v koži, v svaloch, v šľachách, v kostiach, prosto tanec až na dreň nášho tela, na dreň našich pocitov. A tam vlčia sila, rýdzi zdroj.

Tancom otvoríme novú časť našej pozornosti, stačí mať ochotu si všímať a začať cítiť seba. Seba a svoje hranice. Vtedy vytvoríme bezpečný priestor na to aby sme poznali svoju vlastnú silu. Dotkneme sa pocitov vnútornej hanby, ako vzácnej brány, ktorá nás zavedie do kráľovstva našej odvahy a moci. Spoznáme obe strany jednej húpačky.

Duša v tom celom nám bude sprievodcom a my načúvajúc jej reči cez telo a snový svet spomalíme natoľko aby sme boli schopní vnímať to, kto naozaj sme.

KDE: Pluhová 42, BRATISLAVA

KEDY: 22-24/03/2019, začíname v piatok 22/03/2019 o 18:00 a končíme v nedeľu 24/03/2019 o 15:00

CENA: 110 € na osobu

PRIHLASOVANIE: mailom na: marcela@soulart.sk, následne vám pošleme ďalšie informácie potrebné k potvrdeniu prihlášky

STRAVA: zabezpečuje si každý individuálne v blízkych reštauráciách napríklad vo Freshmarkete, ktorý je vzdialeny 10 min pešou chôdzou na čerstvom vzduchu ;-)

UBYTOVANIE: je možné v priestoroch centra na Pluhovej 42 za cenu 10 € na osobu a noc vo vlastnom spacáku na matraci. !!! Ak máte o tento typ ubytovania záujem, dajte nám pri prihlasovaní vedieť!!!

O LEKTOROCH:

Marek Bohunický  - Som 41 ročný muž a 13 rokov otec. Pred cca 30 rokmi som začal študovať bojové umenia, ktORé som neskôr roky vyučoval. Postupne som absolvoval rôzne výcviky pre prácu s telom a dotykom, psychoterapeutické výcviky. V súčasnej dobe sa venujem najmä lektorovaniu a prednáškam, individuálnej a skupinovej práci. Využívam spojenie prvkov bojových umení, proces-orientovanej psychoterapie a šamanizmu, kraniosakrálnej biodynamiky a tantry. Tieto som pôvodne vyučoval ako samostatné smery, ale nakoniec som ich spojil do uceleného systému Body Intelligence. Upútavka: https://youtu.be/8PNsIsJe7dw) Milujem bytie v prírode, masáže, hudbu, zdieľanie s priateľmi, užívam si dobré filmy a tanec. Mačkovité šelmy. Z pracovnej oblasti milujem zdieľanie svojich skúseností s ľuďmi, vzájomné učenie sa.

Marcela Berith - pomáham ľuďom objaviť a spoznať samých seba pomocou tanca, svojich tanečných vystúpení a art terapie. Pri svojej práci ukazujem ľuďom na ceste za svojim pravým Ja v čom je ich sila a ako sa s ňou znova spojiť. „Život v pravde a zo srdca“ je mojou životnou cestou, ktorú sprostredkovávam na svojich seminároch a workshopoch. Tiež pracujem individuálne, kde pomáham nájsť cestu k porozumeniu odkazov duše pomocou maľby a tanca. Som zakladateľkou projektu Soulart (www.soulart.sk), ktorý organizuje rôzne workshopy a semináre slovenským a zahraničným umelcom a lektorom z rôznych oblastí. Posledné tri roky sa so svojim partnerom venujem projektu Stvořeno pro Život (www.stvorenoprozivot.com), ktorý navrhuje a vyrába kruhové drevené domy. Spolu s dcérkou domoškoláčkou Veronikou, milujeme a chováme "vlky" - československé vlčiaky Jacka a Elsu, od ktorých sa veľa učíme o sebe.