Marcela Bílá - Soulart - Marcela

Marcela Bílá

V Ateliéri pôsobí ako jedna zo zakladajúcich duší projektu, lektorka Intuitívneho Tanca a Arteterapie a tiež organizátorka seminárov a prednášok.

"Moja cesta sprievodcu spirituálnym svetom pomocou pohybu/tanca a farieb začala v období keď som sa stala matkou. Vtedy som sa začala venovať tancu a štúdiu arteterapie. Intuitívny tanec a maľba sa stali mojim najobľúbenejším spôsobom vyjadrenia v praxi, či už počas osobnej konzultácie alebo pri práci v ženských kruhoch. Je úchvatné ako dokáže duša pomocou umenia nádherným spôsobom komunikovať nielen s našim vedomím ale aj s okolím a tak jasne odovzdávať informácie a odkazy."

Tanec mi dal veľa, zdravie chrbtice a krížovej oblasti, svalov panvového dna a tiež spevnil a tonizoval celé telo. Okrem toho mi však obdobie keď som učila tanec, študovala terapiu pomocou umenia a stretávala mnohé z Vás, milé ženy, dal možnosť pochopiť, že každá žena je prekrásnou tanečnicou, silnou a pôvabnou ženou, ktorá má svoj špecifický a harmonický pohyb a svet.S veľkým rešpektom tvrdím, že každá žena vie tancovať svojím jedinečným tancom, tancom svojej duše. A každý človek bez rozdielu vie maľovať...obrazy svojho vnútorného vedenia. Dnes sa na Vás a ďalšie stretnutia s Vami veľmi teším a tiež na to ako s radosťou odovzdám poznanie, že umenie, v akejkoľvek forme je dôležité pre telo, ducha aj dušu každej z nás.

S láskou, Marcela