Ateliér SOULART je priestor, kde sa združujú ľudia, ktorí sa tvorivo rozvíjajú v rôznych oblastiach svojho života.


Nájdete u nás kurzy a semináre, pri ktorých všetky druhy tvorby a umenia spájajú človeka s jeho vlastným ľudským potenciálom. Či už je to umenie výtvarné, tanečné, zdravý pohyb alebo umenie žiť. Všetky kurzy vo vyváženej miere rozvíjajú telo i ducha, avšak neoddeľujú v svojej náplni jedno od druhého.


V priebehu roka Vás na týchto stránkach budeme informovať o všetkých pripravovaných seminároch na rôzne témy. Semináre sa budú týkať osobnostného rozvoja na všetkých úrovniach.


Týmto zároveň ponúkame priestor všetkým lektorov, umelcom, terapeutom a tvorivým ľudom, ktorí majú chuť a možnosť poskytnúť ostatným vôkol seba svoje poznanie a umenie, pretože v našom Ateliéri máte na to možnosti a priestor.


V prípade, že máte záujem u nás usporiadať svoj seminár, či kurz, prosím neváhajte nás s dôverou kontaktovať: 0905 937 735 alebo mailom na kurzy@soulart.sk


Ty si sprievodca. Pomáhaš ľuďom šplhať stromom ich života.Pripomínaš im, kde sú ich korene. Aký pevný je ich kmeň. Kam až siahajú ich vetvy. Ako vyrašiť puky, nahodiť listy a rozvinúť kvety...a ako sa ich naplno a slobodne nadýchnuť. Nadýchnuť sa svojej vlastnej vône.